Koordineringsgruppe

Det er stort engasjement for å gjennomføre Mersmak i Skien. Mer enn 30 entusiastiske personer fra privat, offentlig og frivillig sektor er involvert.

Cecilie Kollstrøm

Daglig leder

91772113  |  cecilie@mersmakiskien.no

Violeta Krosa

Festivalkoordinator - barnas torg

98098456  |  violeta@mersmakiskien.no

Ina Grubbe

Utstiller ansvarlig

909 88 802  |  ina@mersmakiskien.no

Caroline Wahlstrøm

Koordinator kultur

95937426  |  caroline.wahlstrom@skien.kommune.no

Per-Anders Nordås Gundersen

Koordinator - Mat fra hele verden

92485848  |  Per-AndersNordas.Gundersen@skien.kommune.no

May Linn Vollen Heggertveit

Koordinator - Mat fra hele verden

924 45 282  |  maylinn.heimholt@skien.kommune.no

Marianne Stenbro

Bemanningsansvarlig

957 60 568  |  marianne.stenbro@skien.kommune.no

Rune Lifjeld

Teknisk ansvarlig

  |  Rune.Lifjell@skien.kommune.no

Lillian Kased

Kart

35581243 / 90941120  |  Lillian.Kased@skien.kommune.no